Loading...
Menü

Ankara’da yaşayan ve tatil için Nevşehir’de bulunan Neşet Yıldırım, korkunç bir olayla karşılaştı. Bahçe düzenleme işleriyle uğraşırken parmaklarını demir taşlama makinesine kaptıran Neşet Yıldırım, orta parmağında kopma,işaret parmağının uç kısmında kısmi kopma ve yüzük parmağında kırık durumu ile 10 saat sonucunda 2 parmağının kesilme riski ile hastanemize ulaştı.

5 saat süren ve mikroskop altında titizlikle uygulanan cerrahi müdahale ile kopan parmaklar ve kırık parmak başarılı bir şekilde tedavi edildi.

Doktorumuz Mehmet Öztan, başarılı operasyonun ardından şu bilgilendirmelerde bulundu;

“Neşet bey geçirdiği talihsiz kazanın 10 saat sonrasında hastanemize geldi. Bu gibi durumlarda olayın gerçekleşmesinden itibaren ilk 6-8 saat çok önemli. Bu sürecin ardından dokular yeteri kadar beslenemez hale geliyor ve operasyonun başarı riski düşüyor. 2 parmağı da kaybetme riskimiz vardı; fakat başarılı bir müdahale gerçekleştirdik. Şuan tedavinin 5. günündeyiz ve kritik olan ilk 3 günü atlattık. Kendisini kısa bir sürede taburcu edeceğiz.“

Neşet bey ise başarılı geçen operasyonun ardından şu sözleri söyledi;

“Olayın 10 saat sonucunda ulaştığım Özel Medova Hastanesi’nde hemen işlemlerim gerçekleştirildi ve cerrahi operasyona alındım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.” dedi. Biz de Medova Hastanesi olarak Neşet Yıldırım’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.