Covid-19 Testleri - Hastane, Evde, İşyerinde Güvenle!

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Sağlıkta Güçlü Hizmet

Sağlık sektöründe sizi güçlü kılan en önemli unsurlar hekim kadrosu, yapısal ve tıbbi teknolojidir.  Medova Hastanesi 2016 yılı Mayıs ayında başladığı bu yatırımla, hasta memnuniyetini ön planda tutulduğu anlayış ve kurum kültürü ile en son teknolojik alt yapısını güçlü bir hekim kadrosuyla daha da kuvvetlendirdi.

Sağlıkta güçlü ve emin adımlarla ilerleyen Medova Hastanesi bugün, dünya standartlarında akademik ve uzman kadrosu, tıbbi yöntemler ve teknolojisi ile referans hastane konumundadır.

Sağlık Hizmetleri Tek Çatı Altında

Medova Hastanesi özellikle Medikal Onkoloji, Hematoloj, Beyin ve Sinir Cerrahisi, KVC, Kardiyoloji, Obezite Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Hematoloji, Çocuk Kardiyolojisi, Tüp Bebek, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Plastik Cerrahisi, Dermatoloji başta olmak üzere tüm branşlarda uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. 36 branşta 70’e yakın akademik ve uzman hekim kadrosu, profesyonel sağlık çalışanları, özellikli tedavi yöntemleri ve cihazlarıyla sadece bölgesel değil tüm Türkiye’ye ve uluslararası hastalara çözüm sunmaktadır.

Yoğun Bakım Üniteleri İle Bölgesel Destek

Medova Hastanesi, yoğun bakım üniteleri ile de bölgenin tüm sağlık hizmetlerine destek verecek niteliğe sahiptir. Medova Hastanesi bünyesinde son teknoloji cihazlarla donanımlı 24 kuvözlü yeni doğan yoğun bakım, 6 yataklı koroner yoğun bakım, 5 yataklı KVC yoğun bakım ve 25 yataklı genel yoğun bakım ünitelerine sahiptir. Toplam 60 yataklı yoğun bakım kapasitesine sahip olan Medova’da 6 adet basınçlı ameliyathane bulunmaktadır.

Özel Odalarla Konforlu ve Ergonomik Hizmet

Medova Hastanesi, hasta memnuniyeti kadar hastanın yaşam ve çalışma konforunu da planlayarak king, vip süit, özel odalarıyla konforlu ve ergonomik bir yaşam alanı sunmaktadır. Toplamda standart odalar ile birlikte 171 yatak kapasitesine sahip Medova Hastanesi, 27 bin m2 kapalı alan üzerine kuruludur.

Kalite ve Hasta Odaklı Hizmet

Hasta odaklı yaklaşıma paralel olarak sadece hastalıkların tanı ve tedavisinde değil halk sağlığını korumayı da amaç edinen Medova Hastanesi, memnuniyeti ön planda tutarak kalite yönetimi kriterleri çerçevesinde güvenilir ve çözümcül hizmet sunmaktadır.

Sağlık Turizmi

Medova, son teknolojik imkanları, güçlü hekim kadrosu, özellikli tanı ve tedavi yöntemleri ile Konya şehrinin yanı sıra bölgesel, uluslararası hastaların ve gurbetçi vatandaşlarımızın da rağbet gördüğü bir hastane konumundadır. Sağlık Turizmi alanında öncelikli Beyin Cerrahisi, KVC, Kardiyoloji, Tüp Bebek, Dermatoloji, Plastik Cerrahi branşlarında ön plana çıkmaktadır.