Loading...
Menü

İttifak Holding ile Medova Hastanesi arasında “Kurumsal Sağlık Protokolü” imzalandı.

Protokol gereği İttifak Holding ve grup şirketleri çalışanları ile birinci derece yakınları Medova Hastanesi’nde sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanabilecekler.

İttifak Holding ile Medova Hastanesi arasında, holding ve grup şirketleri çalışanları ile birinci derece yakınlarının, hastanenin sunduğu sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanabilmeleri için sağlık protokolü imzalandı.

Yapılan protokol sonrası açıklama yapan Medova Hastanesi İcra Kurulu Üyesi Dr. Seyit Karaca, “Medova Hastanesi olarak, herkese, uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunma hedefiyle hizmetlerimize devam ediyoruz. Sağlıkta yeni, ancak tercih edilen bir marka olmaktan onur duymaktayız ve bunun bilinciyle her geçen gün daha iyi hizmetler ve imkanlar sunabilmek adına gelişmekteyiz. Bu sürecin İttifak Holding bünyesindeki tüm çalışanlara faydalı olmasını diliyorum.” dedi.

İttifak Holding ve grup şirketlerindeki tüm çalışanların her alanda daha iyi hizmet alması için çalışmalar yaptıklarını söyleyen İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Tahir Atila, “İttifak Holding olarak eğitim, spor, konfeksiyon gibi farklı sektörlerden birçok kurumu kapsayan özel indirim anlaşmaları yapıyoruz. Sağlık da önemsediğimiz alanlardan bir tanesi, hatta en önemlisi diyebiliriz. Bu çerçevede

Medova Hastanesi ile ortaklaşa güzel bir adım attık. İmzalamış olduğumuz protokolün holdingimizin tüm çalışanlarına ve Medova ailesine hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Çalışanlarımıza sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum. Çalışanlarımızın yaşamını olumlu yönde etkileyen anlaşmalar yapmaya önümüzdeki dönemde de devam etmeyi planlıyoruz.” diye konuştu.

İmzalanan protokol uyarınca İttifak Holding ve grup şirketleri çalışanları ile birinci derece yakınları Medova Hastanesi’nde sunulan sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanabilecek.