Loading...
Menü

İftar yemeği, önceki akşam Hastane terasında; Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin OLCAY, Yönetim Kurulu Üyesi Haluk MUTLUGİL, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet YENİAY, Yönetim Kurulu Üyesi Serkan DEMİREL, Yönetim Kurulu Üyesi Tayanç MUTLUGİL, İcra Kurulu Başkanı ve Başhekim Dr. Eyüp ÇETİN, İcra Kurulu Üyesi Dr. Seyit KARACA, Başhekim Yardımcıları, Hekimler ve diğer çalışanların katılımıyla gerçekleşti.

Dr. Seyit Karaca programda yaptığı konuşmada; yönetim ve çalışanlarıyla kocaman bir aile olan Medova Ailesinin kaynaşma yemeği olduğunu belirterek konuşmasına şöyle devam etti:

“Hastanemizin başlangıç süreci 2012 yılıdır. O yılda başlayan arsa alma süreci, 2013-2016 yılları arasında inşaat yapım süreci ile devam etti. Yoğun bir inşaat süreci sonrasında belediye, İl sağlık Müdürlüğü süreçlerinin tamamlanmasıyla ruhsatlandırma tamamlanmış ve 2016 Mayıs ayında hasta kabulüne başlamış olduk. Şu anda, toplamda 375 çalışanı olan kocaman bir aile olduklarını belirten Dr. Karaca, “bu süreçteki katkı ve emeklerinden dolayı Yönetim Kurulu başta olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim” şeklinde sözlerini tamamladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Eczacı Seçkin OLCAY ise konuşmasında; ‘’Sizleri tanıdıkça daha memnun oluyorum, bu aile daha büyüsün istiyorum. Hep beraber aynı çatı altında çok uzun süreler, çok daha iyi günler ve iyi işler yapacağımıza inancım sonsuz. Bu nedenle, hepinizle inşallah birlikte hareket ederek daha iyi, daha yeni hastaneler ve daha iyi sağlık kuruluşlarını Allah bizlere nasip eder’’ diyerek temennilerini dile getirdi. Birlikte yenilen iftar yemeği sonrasında program sona erdi.