Loading...
Menü

Minik Eczacılar İş Başında! 

Hastanemiz Eczacısı Özlem Bayrı tarafından geliştirilen ve Konya Kent Plaza’da gerçekleştirilen etkinliğimiz yoğun ilgi gördü. Özel Medova Hastanesi’nin 4 ay önce kurulduğunu söyleyen Özel Medova Hastanesinin Eczacısı Özlem Bayrı, 400 çalışanı ile güçlü ve güler yüzlü bir ekip olarak hizmet vermekten kaçınmayan Medova Hastanesine tüm Konya ve Türkiye’yi beklediklerini ve hastanede tüm bölümlerin mevcut olduğunu söyledi.

Bayrı, Kent Plazada minikler için düzenlenen etkinliğin açılış saatinden kapanış saatine kadar cumartesi ve pazar günleri arasında devam edeceğini söyledi. Kent Plazadaki etkinliğin içeriği hakkında bilgi veren Bayrı şu ifadelere yer verdi: “Etkinlik kapsamında mini testler, şeker ölçümü ve tansiyon ölçümü yapıyoruz. Ayrıca benim organize ettiğim minik eczacılarla birlikte nemlendirici yapıyoruz. Minik eczacılar önlüklerini giyerek annelerine hediye yapıyorlar.”

Eczacılığı Sevdirmek İstiyoruz Etkinliklerin bundan sonra da devem edeceğini söyleyen Bayrı, “Sıradaki ilk etkinliğimiz 3-4 Eylülde Kadınhanı Festivali. Bu festivale herkesi bekliyoruz. Minik çocuklara eczacılığı sevdirmek amacıyla yapılan bir etkinliktir. Minik çocuklar eczacı önlüklerini giyip eczacı oluyorlar. Bunun gibi birçok etkinliğimiz olacak. Amacımız eczacılığı sevdirmek” diye konuştu.