Birim Tanıtımı

 

Sağlık sektöründe ileri teknolojileri takip eden ve uygulayan sağlık kuruluşu Medova Hastanesi alanında uzman hekim kadrosu ve işinde deneyimli ekibi ile hasta odaklı hizmet anlayışını benimseyerek hizmet vermektedir.

Medova Göz Merkezi, göz sağlığı alanında kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyete başlamış, yeni nesil teknoloji ürünü cihazları, uzman hekimleri ve deneyimli kadrosu ile göz hastalıklarının teşhis ve tedavisinde alanında üstün başarıyı hedeflemiştir. İleri teknoloji tanı ve tedavi cihazlarıyla sağlık hizmeti sunan Medova Göz Merkezi, uzman doktorları ve deneyimli sağlık personeli ile her zaman hasta memnuniyetini esas almaktadır. Göz Merkezi, ayrıca uluslararası hastalara kalite odaklı profesyonel sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Hastaneye ve göz merkezine gelen her hastanın göz sağlığının tüm tedavi, teşhis ve takip ihtiyaçlarını karşılayarak uluslararası standartlarda hizmet vermek.

2016 yılından beri sağlık alanında hizmet veren Medova Hastanesi, büyük bir yatırım hamlesi yaparak ve güçlü bir hekim kadrosunu bünyesine katarak uluslararası standartlarda hizmet verecek Medova Göz Merkezi’ni hizmete açtı.