Covid-19 Testleri - Hastane, Evde, İşyerinde Güvenle!

İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI

Medova’da İnsan

“İnsan” üzerine kurulu olan temel felsefemizi insan kaynakları uygulamalarında da yaşatarak toplumsal gelişimin ve ekonomik kalkınmanın özünde “mutlu çalışanlar” olduğuna inanıyor ve bu doğrultuda insan kaynakları yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Medova Ailesi’nin Bir Üyesi Olmak

Medova çatısı altında misyon ve vizyonumuz çizgisinde nitelikli insan gücü ile kültürümüze en uygun şekilde insan kaynakları politikamızı geliştiriyor, çalışanlarımızın her birini Medova ailesinin bir üyesi olarak görüyor, tüm Medovalılar için kusursuz bir kariyer deneyimi oluşturmayı hedefliyoruz.

Medova’da Kariyer Yönetimi ve Gelişimi

Çalışanlarımızın sorumluluk, tutum ve davranışlarının gelişimine paralel olarak Medova Hastanesi kendi yönetici kaynağını yetiştirmek üzerine odaklanmıştır. Bu çerçevede yatay veya dikey kurum içi geçiş/terfiler, kariyer yönetimi ekibimiz tarafından desteklenmekte ve takip edilmektedir.

Medova’da Performans Yönetimi

Medova çalışanları pozisyon, yetkinlik ve yeteneklerine uygun olarak objektif çerçevede değerlendirilmekte ve takip edilmektedir. Geri bildirimler doğrultusunda yıl içerisinde gelişimine odaklanılır ve sonuçlar izlenir.

İşe Alım Süreçleri

Medova Hastanesi kurum kültürüne ve insan kaynakları politikasına uygun olarak objektif değerlendirmelere tabi tutularak nitelikli işe alım süreci yürütülmektedir.

İşe alım sürecinde öncelikle adayların,

 • Güçlü iletişim becerisini,
 • Takım çalışmasına yatkınlığını,
 • Sonuç ve çözüm odaklı çalışabilmesini,
 • Girişimcilik ruhuna sahip olmasını,
 • Değişimlere karşı esnekliğini ve uyumunu,
 • Stresle baş edebilme yöntemlerini,
 • Çözüm yönetimini görmeye ve ölçmeye çalışıyoruz.

Sizi de Medova Ailesi’nin bir ferdi olmanız için bekliyoruz…

GENEL BAŞVURU FORMU

  Başvuru Birimleri

  CV'nizi Yükleyiniz

  Lütfen maksimum 15MB büyüklüğünde, doc, docx veya pdf uzantılı dosya yükleyiniz.

  AÇIK POZİSYONLAR